| mihainet a întrebat:

Imi puteti spune cum pot afla ce abonament am la Orange? Dupa telefon, pentru ca factura nu am.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți să-ți faci cont pe site și acolo ai o evidențiere la ce se întâmplă cu abonamentul.
www.orange.ro
La mulți ani!
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

Apeleaza 411 pe telefonul tau mobil, urmeaza instructiunile si intra in legatura cu un operator.Acesta iti va raspunde intrebarilor si te va ajuta sa intelegi despre ce abonament e vorba.
De pe telefon, dar bineinteles, cel mai simplu ar fi sa citesti din nou contractul pe care l-ai semnat cu mana ta, unde scrie exact despre ce abonament e vorba.

| zoeZoe a răspuns:

Suni la 411 si iti zic ei.

| jogabonito a răspuns:

Pai la relati clienti sau creaza-ti un cont pe orange.ro