| MCMirela a întrebat:

.Imi puteti spune niste intamplari haioase din copilarie

Răspuns Câştigător
| Eudaimonia a răspuns:

Pai am foat la bunici la tara si am iesit cu prietenele pe acolo la gradina cu mamaia si ne tentau niste cirese asa mari, doamne laughing,.Eu i-am zis bunicai ca plec putin imi departe cu prietenele dar ne-am dus in pomii aia sa ii smotocim putin cu toate ca habar nu aveam ai cui sunt big grin, Ne-am umplut buzunarele, am rupt crengii, vaii ce am facut pe acolo cand auzim ca striga cineva la noi : Era un mos care tipa la noi sa ne dam jos ca ii rupem copacul si de frica noi am incercat ca ne pitim prin copat dar de unde ca am rupt tot din el, hamesitele de noi laughing am sarit si l-a pus pe nepotasau sa ne fugareasca si cand am vazut sa aproape ne ajunge ne-am bagat intro rapa cum sunt pe acolo si cand credeam ca am scapt se acude cv gen : Unde sunt fetele"", ne-am speriat si am fugit mai departe, se apropia si mai mult si ideea unaia a fost sa aruncam cu cirese dupa el dar erau prea bune sa fie aruncare, de parca il raneau laughing si pana la urma am ajuns in sat, zdrentuite toate, si am mers acasa, ne-am schimbat si ne-am comportat ca si cum nu s-a intamplat nimic big grin Funda?

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cred că aveam vreo 5 ani, sau mai puțin. Mergeam cu mama să ia salarul, de la un bancomat. A băgat cardul în bancomat, a făcut ce-a făcut și nu a primit niciun ban, decât după ce a înjurat bancomatul. Ea s-a întors să plece, iar eu m-am dus și am înjurat și eu bancomatul, apoi am plâns că nu mi-a dat și mie bani laughing

| SmokeyEye a răspuns:

Am pus-o pe mama să-mi cumpere ouă Kinder cu surprize până când mi-a ieşit elicopterul din reclamă. Apoi am plâns pentru că al meu nu zbura.

Aveam 2-3 ani şi tatăl meu era sculptor. M-a dus cu el la atelier şi acolo am găsit pe jos o bucată de şmirghel. L-am întrebat pentru ce e iar el mi-a zis în glumă că e ca să te dai cu el la nas. O saptămână am avut nasul roşu, julit.

Am fost şi eu la furat de cirese, cu un prieten. L-am chemat pe creanga mea, că erau mai coapte, mai spre vârf, şi s-a rupt pomul în două şi am căzut amândoi. Am legat creanga înapoi cu sârmă să nu se observe, dar s-a uscat...

Prima dată când am văzut spumă din albuş de ou cu struguraşi, am întrebat-o pe vecina ce e, ea mi-a zis că e sânge de vampir. Vreo doi ani nici nu am vrut sa gust, când făcea bunica.

De multe ori mergeam la scăldat dar era prea frig şi unii din noi nu îndrăzneau să intre în râu, iar cei care rămâneau pe mal, ascundeau prin tufişuri hainele celor goi puşcă. Momentele amuzante erau când ieşeau din apă zgribuliţi, şi îşi căutau hainele.

Şi-a făcut un prieten curaj să intre in farmacie să cumpere prezervative. Le-am desfăcut şi le-am pus pe clanţă. A venit o vecină si le-a văzut. Ne-a adunat pe toţi şi ne-a ţinut o lecţie de anatomie şi educaţie sexuală-eram toţi cu gurile până la urechi. Aveam maxim 10 ani şi tanti vorbea de penis şi concepţia copiilor...