| seba18 a întrebat:

imi puteti zice cateva programe gen adobe after effects?

8 răspunsuri:
| BNSAV a răspuns:

Windows Movie Maker, Sony Vegas, Corel Video Studio Pro X4, Cyberlink Power Director, Adobe Premier Elements, Adobe Premier Elements, Nero Vision Xtra, Easy Media Creator, DVD Movie Factory, Arcsoft, Movieplus, etc.

| seba18 explică (pentru BNSAV):

Mie imi trebuie pentru photo nu video...

| seba18 explică (pentru BNSAV):

Vreau sa pun efecte pe poze gen foc. zapada. ploaie...etc dar sa se miste

| BNSAV a răspuns (pentru seba18):

Gimp, Photoshop, Photoscape, dar poti edita poze la fel de bine si in programele din primul meu raspuns.

| seba18 explică (pentru BNSAV):

Tot nu ai inteles ce vreau eu... dar lasa ca mai caut prin alte parti si poate gasesc

| BNSAV a răspuns (pentru seba18):

Tu de fapt vrei o animatie GIF. Incearca http://picasion.com/

| BNSAV a răspuns:

De asemenea, poti face ACELASI LUCRU si in Sony Vegas. Tot felul de efecte care se misca si zboara prin ecran, numai ca nu intelegi tu. Eu lucrez de placere in Vegas si ceea ce vrei tu este o nimica toata.

| seba18 explică:

Ok. am sa incerc cu vegas