| ContDOARdeINTREBARI a întrebat:

imi voi lua un telefon, si as alege intre LG KC780(imi voi lua un telefon, si as alege intre LG KC780(http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse? product =74013&category=2115)si LG KP502 (http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse? product=76717&category=2115), dati-va pareri cam ce telefon dintre ACESTEA doua sa-mi iau, ganditi.va la design, la ecran, la ce le place oamenilor la telefoane acu...va dau o funda mare si 2 voturi!
)si LG KP502 (http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse? product =76717&category=2115), dati-va pareri cam ce telefon dintre ACESTEA doua sa-mi iau, ganditi.va la design, la ecran, la ce le place oamenilor la telefoane acu...va dau o funda mare si 2 voturi!

Răspuns Câştigător
| DyaElla a răspuns:

LG KC780 ----->suuuuuuuper tare
LG KP502------>grozav
Mie imi place desiglul Kp502 dar poti sa stii ca mi se pare mai grozav KC780 si am auzit ca este rezistent.
Oricum alegerea e a ta. Eu votez pentru LG KC780!
E modelul mai trasnet si daca esti o persoana realista e muult mai bine sa ai KC-ul.
Opinia mea... Sper ca te-am ajutatwinkingwinkingwinkingwinking

2 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Eu am un LG KP 502, e suuuuuper tare, ala LG KC780, am cautat imagini si cum am vazut nu e touch, dar am o prietena care are LG KC780 si a zis ca nu-i asa misto ca LG KP 502, eu ti-as recomanda LG KP502, are design misto,are ecran misto si are bluetooth,ceea ce-i super tare, dar e alegerea ta, asta doar daca nu tiai luat unul

| Denysukaa_2649 a răspuns:

Salut
Eu am LG KP502 si este foare bun si are si un aspect mai deosebit decat LG KC780. Eu bifez pentu LG KP502.