| SwettyCat a întrebat:

Am nevoie de o parere. ce credeti despre telefonul nokia c3(http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse; jsessionid=AA954AD4C1BC97CC7BA1DC88F1BA60B7? product=77063&category=2115)? dar telefonul nokia 500(http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse? product=79505&category=2115&stats=7)? funda pareri bune si din care pot sa trag niste concluzii

5 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Eu am telefonul Nokia c3 sincera is ffffff multimumita de el! Pot intra pe net cand vreau, merge repede, pozele ies super [ daca stii sa le faci sa le aranjezi] poti sa modifici poze. trimiti mesaje super repede are cateva jocuri faine pe el [dar poti sa mai descarci] ce ma enerveaza e ca are dor 2 mp in rest e ok!
Telefonul Nokia 500 nu l-am butonat niciodata dar dupa scris e destul de ok dar nu las da pe pretiosul meu telefon :X

| SwettyCat explică (pentru Didi908):

Imi dai id-ul tau ?

| Didi908 a răspuns (pentru SwettyCat):

Sigur til dau pe mesaj privat

| SwettyCat explică (pentru Didi908):

Ok

| Strumffy a răspuns:

Eu as alege Nokia c3! Sunt foarte multumita de acest telefon(multi prieteni au acest tel )E mult mai bun decat un tel cu touchscreen. eu am tel cu touch si se strica repede si ma enerveaza, dabea astept sa-l schimb.