| edani99 a întrebat:

happy In care dintre tarile urmatoare am sanse sa fiu angajat ca sofer de tir: Germania sau Marea Britanie? Una dintre ele sigur angajeaza incepatori mai mult ca cealalta. Va multumesc mult pentru raspunsurile voastre!winking

Răspuns Câştigător
| ad0rabLe a răspuns:

Hm, eu sunt in Germania si stiu pe cineva care munceste pe transportor..si nu stie foarte bine germana ( aproape deloc ) si se descurca ...acum in Marea Britanie nu am nici o idee big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur acea țară te va angaja, ca începător!
Important este să-ți găsești un loc de muncă, nu mai ține cont de țară!
Pa, pa.

| Melcul a răspuns:

Pai tu crezi ca ai putea conduce in Anglia.Pentru Anglia ti-ar trebui ceva experienta acolo.Asa in Germania nu cred ca ar fi o problema pentru ca esti obisnuit cu condusul pe partea dreapta.