| krt0f1oR a întrebat:

In comuna Boteni Arges pe strada principala a explodat o teava sau o conducta de apa.(apa rece mai mult ca sigur).Am observat in seara asta ca a explodat o teava de apa, de la un dig, in fine, ideea ca sare apa pe strada si nu stiu unde sa sun, nu e nimeni pe strada, am 18 ani nu 40 si ceva cum scrie pe contul meu, un numar de telefon sau o aplicatie ar fi de ajutor, raspuns urgent.

4 răspunsuri:
| krt0f1oR explică:

Ideea e ca teava sau conducta ce o fi s-a spart si nu e nimeni care sa stie ce sa faca.*

| SLexuS a răspuns:

La primar cel mai probabil, acel om trebuie anuntat, iar el ia o initiati-va.

| Iote a răspuns:

Suni la 112.
Spui ca s-a spart teava la dig dar dai locatia exacta. Nu poti sti ce firma gestioneaza acea teava.

| krt0f1oR explică:

S-a oprit apa azi noapte, nu mai era presiune, acum pare totul ok, cred ca s-a ocupat cineva inainte sa anunte. Mersi oricum pentru raspuns!