| Dana_Nicoleta_Huluţă_1994 a întrebat:

Buna seara am un allwiew 6 si vreau sa stiu daca exista vreo aplicatie prin care pot bloca un numar de telefon sa nu mai primesc apeluri si nici mesaje.Dau funda

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Magazin Play din telefonul tau si descarca gratuit aplicatii gen Blacklist. Eu am Blacklist Plus. Daca te suna, tu doar vei fi instiintata in bara de notificari.Dar nu iti suna telefonul.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Uitasem. Celui care te suna ii blocheaza apelul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar poti sa faci asta din setari. De la apeluri.

| Dana_Nicoleta_Huluţă_1994 explică (pentru DoarBogdan):

Daca as fi putut ds blochez, nu as mai fi postat aici intrebarea.

| untu a răspuns:

Vezi la setari ale telefonului si trece numarul nedorit la numere filtrate sau spam!

| xdroxxd a răspuns:

BLACKLIST, parca asa se numea apliatia