| Eu_6749 a întrebat:

Asi vrea sa stiu daca se poate sa aflu anumite date gen numele, prenumele si adresa dupa un numar de telefon.
Am niste probleme cu unu care m-a luat la 3 pazeste pe strada, l-a sunat pe taicamio inainte sa inceapa sa ma bata si sa ma injure. V-a rog raspuns urgent!

1 răspuns:
| Nostradamuss a răspuns:

Sa afli proprietarul unui nr de telefon mobil e greu tare, iti trebuie mandat de la un procuror.mai usor este sa pui pe cineva care sa se dea drept o persoana de la Orange, cosmo. sau ce e el ca face un sondaj si il intreaba apoi date despre el. daca e nr de fix ai pagini aurii