| Anghel_Dragos_1997 a întrebat:

am si eu o problema,nu stiu sigur daca e de la telefon sau daca e de la internet dar nu pot face actualizare la whats u, ma anunta ca am o versiune veche si am zis sa o innoiesc, dar nu se intampla nimic nu se descarca si am observat ca nu mai pot face nici o actualizare la nici o aplicatie putin ajutor va rog?

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Dacă internetul de pe telefon îți merge s-ar putea să fie de la google play.
Șterge cache și datele aplicație și încearcă din nou.

| alice4stars a răspuns:

Mai încearcă o data, si daca nu merge, asteapte câteva zile (1-2 zile), dupa care inchide de tot telefonul si redeschide-l. Asteapte acele 1-2 zile. Daca nu, întreabă pe un specialist sau pe cineva mai bun in tehnologie