| andrei7dream a întrebat:

In spiderman 3 i-am vazut pe youtube pe unii care erau pe la inceputul jocului si erau negrii adica spiderman negru si eu am facut 24 de misiuni si inca nu m-a facut negru.Stiu imi apare pe harta un paianjen ma duc la el imi da un filmulet si ma face negru. Sunt la Mad Bomber 5 si Dragon Tail Part3.De asemenea si misiunea cu care trebuie sa faci pozebig grinaily Bugle.Va rog daca ma puteti ajuta. Funda respect, si va rog fiti seriosi.

1 răspuns:
| myrelutzu a răspuns:

Pai ei au hack si deaceiawinking
daca vrei sa-l termini mai repede ma gasesti pe id acesta myr_myrel_yonutwinking iti dau eu hack si salvari Funda!