| Dragonashuu47 a întrebat:

Salut TPU,intrebarea mea este daca inainte de primirea coletului de la curier, curierul ma va suna sau va veni direct la domiciliu? mentionez ca locuiesc in oras. FUNDOI

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serviciul de curierat, dar nu cel postal, intotdeauna suna, inainte de a veni.Numai daca ai lasat un telefon de contact, altfel, vine direct la domiciliul comunicat.

2 răspunsuri:
| TechnoCocktail a răspuns:

Daca e curier te va suna cand va fi in apropiere pe numarul pe care i l-ai dat la comanda. Funda? big grin

| Asus123 a răspuns:

Ce treaba are coletul tau cu categoria la care ai ales tu sa publici aceasta intrebare nu inteleg! si ca sa iti raspund la intrebarea ta sadcurierul nu te suna cand vine acasa sa iti aduca coletul) ca sa stii