| tavy23 a întrebat:

ma joc farming simulator 2013 si sunt foarte suparat ca de la un timp, salvarile se sterg.Adica salvez dar cand intru din nou in joc toate utilajele, recoltele dispar iar banii raman aceeiasi.
DE CE? dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Aceasta este o problema destul de des intalnita, poti arunca o privire pe google: Farming simulator 2013 why the save are delete?

http://fs-uk.com/forum/index.php?topic=128068.0

mai mult de atat nu pot sa spun deoarece eu nu ma joc.

2 răspunsuri:
| Explicatii a răspuns:

Unele de pe internet au bagate un program care sa iti sterga salvarile jocul din pc programe iti zic sa iti descarci altul >) funda

| Eugen_Constantin_1990 a răspuns:

Pai ar trebui sa descarci altul mi s-a intamplat si mie