| sandi123s a întrebat:

mai nou cand bag un stick sau un cablu de date la calculator imi creaza o icoana a sticului in fisierul de deschidere gen " Removable disk D " si astazi am bagat telefonul pentru a pune cateva melodii, le-am pus cu succes si cand am intrat din nou pe telefon am realizat ca toata memoria interna lipseste, dar acesta imi arata totusi ca este ocupata. Am pus si o imagine mai jos in link pentru a vedea cu ce ma confrunt si cred ca aceasta iconita este cauza problemelor mele. Va rog sa ma ajutati cat de repede se poate. P.S dau funda! http://img191.imageshack.us/img191/6295/zneq.png

1 răspuns:
| Dyalol a răspuns:

Parerea mea esta ca sunt virusi in acel stick de memorie, asa ca ai luat virusi si pe telefon, si nu mai poti asculta acele melodii, findca nu mai apar, si di aceasta cauza apare si ca ai memoria plina, mai bine scote poze, sau niste chestii pe acolo si downladeaza AVG-antivirus, succeswinking