| Narcis494 a întrebat:

Mi-a umblat si mie cineva prin windows si nu mai pot sa accesez o pagina a umblat pe undeva prin system32 si dupa aia ceva cu "host" am gasit ai cu host dar cand intru in ea imi da acces refuzat, dc?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dani0822 a răspuns:

Scrie asta in run>Notepad %SystemRoot%\system32\drivers\etc\hosts

In fisierul care se deschide, ar trebui sa existe deja linia de text:
127.0.0.1 localhost si inca una in care scrie site-ul pe care nu il poti accesa, sterge acel rand si apoi salveaza> restart pc.

1 răspuns:
| Narcis494 explică:

Am facut in tocmai dar imi tot da acces refuzat