| rumi36 a întrebat:

Salut TPU,mi-am cumparat o chitara electrica de pe olx care a venit insotita de un amplificator,numai ca,a venit fara cablul de intrare(audio) asa ca vreau sa cumpar unul separat.
Intrebarea mea este,cablurile astea sunt universale? Pot cumpara orice cablu de intrare pentru chitara electrica dintr-un magazin?
Spre exemplu, pot sa il cumpar pe asta https://www.guitarshop.ro/......69.html,si sa fie compatibil cu chitara mea chiar daca este alt brand?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Nu merge link-ul insa cablurile sunt universale