| CaPoNNe a întrebat:

Mi-am facut un server de cs, mi-am luat DNS de la www.cs1.ro si vreau sa imi fac categoriile la forum, problema este aici cum fac un topic sa ramane mereu sus (gen MODEL Cerere Admin) stie cineva? va rog dau FUNDA!

1 răspuns:
| Edward_Popescu_1988 a răspuns:

Ii dai stick sau pinned depinde ce platforma folosesc ei (IPB, phpbb, mybb etc). Recomand sa si inchizi topicul respectiv.

PS: Daca vrei poti veni in comunitatea www.lgn.ro. Forum si DNS gratuit de forma exemplu.lgn.ro. Ai parte de suport tehnic oricand din partea administratorilor atat pentru forum cat si pentru serverul tau de cs (pluginuri, addon etc)