| Tristam a întrebat:

Mi-am luat o tableta si as avea nevoie de un program cu care sa inregistrez ce fac eu pe ea spre exemplu ca acel program pe calculator numit Hypercam vreau sa filmez in timp ce joc un joc happy Tableta are android 4.0... Multumesc Anticipat! Funda Cu tot respectul tongue big grin

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai din cate stiu eu, nu se poate. Poate sa filmezi cu o camera (camera video sau telefon). Pe altcineva n-am vazut cu program de inregistrare pe tableta. happy

| Tristam explică (pentru Trynda):

Am gasit un program dar e demo... nu stau sa-l cumpar filmeaza decat 30 secunde se numeste screencast video recorder si mai sunt aplicatii dar mie nu-mi merg pe tableta mai mult ca sigur existawinking totusi screencast ala nu e bun laughing am incercat sa-l iau de pe net si am stat 20 de minute si nimic nu ma lasa sa filmez in fine mai astept raspunsuri