| danmorozan22 a întrebat:

mi-am uitat parola Facebook si nu stiu cum sa mi-o schimb, numarul de telefon nu il mai am, parola Yahoo tot nu mi-a stiu, rog sa ma ajutati voi cu alte metode, imi atiu doar numele Facebook oxy******************@yahoo.com... rog sa ma ajutati, mersi anticipat...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum, îți rămâne să uiți că ai avut un cont FB și să-ți faci unul nou.
Atunci când ții la un cont, e obligatoriu să păstrezi emailul sau nr de telefon cu care te loghezi. Ori le memorezi, ori le scrii într-o agendă, pentru a avea întotdeauna o posibilitate de logare. Altfel, ajungi în imposibilitatea de a te loga. Contul fără cunoașterea parolei, e un cont pierdut. Dacă ai fi știut parola email-ului, exista o șansă, dar tu ai uitat totul! straight face

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parolele exista pentru securizarea contului si trebuiesc tinute minte. Fara a te jigni, recomand si eu ce a recomandat Kosti.

| PeFuga a răspuns:

Eu tare ma tem ca vrei sa spargi contul cuiva. Cum sa uiti si parola de la email si de la Facebook? Doar intri periodic pe aceste conturi...

| Mihai_Sabina_1996 a răspuns:

Am uitat emailul georgel Mihai