| BiancaBadGirl a întrebat:

Am o mare problema. Am uitat parola la facebook si am vrut sa o schimb. Am dat acolo la "Forgot passeword "iar apoi trebuia sa imi apara cele doua metode de resetarea a parolei:prin trimiterea codului pe adresa de e-mail sau pe numarul de telefon. Ei bine mie nu imi apare nimic, nici o metode. Ce ma fac? crying((( Va rog din tot sufletul sa ma ajutati. Multumesc!

1 răspuns:
| paezi a răspuns:

Incearca sa cauti in email-uri, emailul de confirmare cand ti-ai facut contul, acolo ar trebui sa-ti spuna parola. Bafta! happy