| mirelush9990 a întrebat:

Mi-am facut Facebook de pe telefon cu numarul meu de telefon si am uitat parola.cum imi pot recupera parola ori sa o schimb cumva?
Va rog ajutati-ma!
Multumesc mult.

6 răspunsuri:
| ionutzstoian a răspuns:

Daca bagi parola gresit de 3 ori o sa ai undeva recuperare parola dai click si urmezi instructiunile

| mirelush9990 explică (pentru ionutzstoian):

Pai merci mult de raspuns dar daca ma m-ai poti ajuta, am incercat asa si imi zice sa scriu e-mail sau nr meu, si am scris si imi zice ca nu-mi recunoaste nr-u.Ce pot face?

| ionutzstoian a răspuns (pentru mirelush9990):

Lasa adresa de mail si parola sa pot sa intru si o schimbi apoi

| ionutzstoian a răspuns (pentru mirelush9990):

Ma gasesti pe ymess-ionutzstoian

| ionutzstoian a răspuns (pentru mirelush9990):

Hai pe yahoo mess id ca aici