| nimikutza a întrebat:

Recent mi-am cumparat un kit tastatura+mouse wireless hama se3000.Problema este ca dupa ce ma joc aproximativ o ora tastatura incepe sa se blocheze,iar mouseul are putin lag, i-am pus alte baterii dar degeaba.Pe cutie scrie ca nu necesita niciun driver.Si tastatura si mouseul au un butonas pe care scrie connect iar daca il apas totul revine la normal timp de 5-10 minute.Ce pot sa ii fac? Dau funda

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca nu ai mai mult de 3 zile de cand l-ai luat du-l inapoi, daca ai mai mult atunci asta e nu mai ai ce face, asta-i soarta si destinul, mergi inainte happy