| Darius_Dragomir_1975 a întrebat:

ziua!
Mi-am cumparat recent un mouse si o tastatura cu wireless, si cand le-am pus la calculator nu merg. Am cumparat baterii noi.
OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| zippy95 a răspuns:

Problema ar fi urmatoarea ori iti lipsesc Driverele Usb la pc ori nu sunt compatibile cu slotul USB

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Daaca ai respectat paşii din ghidul de utilizare şi nu funcţionează înseamnă ca kit-ul e defect.Succes

| Evolution a răspuns:

Am şi eu o întrebare, indiferent cât de bun ai fii în IT, s-a inventat manualul de instrucţiuni, l'ai citit măcar?
Daca nu funcţionează te duci cu ele la garanţie.

| anonimg a răspuns:

Vezi ca trebuie să ai si un adaptor (arată ca un stick micut) pe care trebuie să îl introduci in portul usb din fața pc-ului.
Si poate că trebuie să instalezi kit-ul pe care l-ai cumpărat.

Răspuns utilizator avertizat
| Morenna10 a răspuns:

Posibil sa nu fie compatibile, vorbeste cu cei de unde le-ai cumparat

| Florin2534 a răspuns:

Daca nu sunt noi si nu ai garantie poti sa le arunci!
Nu cred ca vei gasi reparatori pentru asa ceva!