| YONTU a întrebat:

Revin cu o intrebare legata de CS: am vazut pe unele servere ca adminii, cand executau o comanda pe un jucator aparea asa: ADMIN(scris cu culoare galbena): HS(scris cu culoarea verde) slay(scris cu culoare galbena) Purandel(scris cu culoare galbena). Cica era un plugin si cu ajutorului puteai face asta. Daca nu ati inteles ce am vrut sa spun uitati-va aici: http://www.extreamcs.com/......81148.html
Vreu sa-mi spuneti cum se numeste pluginul asta si niste instructiuni cum sa-l utilizez.
Funda;)!

1 răspuns:
| anonimwtf123 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii admin.in al doilea rand folosesti comanda:amx_cfxsay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un mesaj fx pe centrul ecranului. sper sa iti fie de folos