| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, spuneti-mi si mie niste siropuri cu codeina, care se dau fara reteta la farmacie...Nu am nevoie de uz medical, imi trebuie niste sirop cu codeina..cat mai ieftin daca se poate. FUNDA pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai de aia nu se da fara reteta, ca sa nu faci bombe din el.

| denisman a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pfoai....stiam ca tussin-ul era fara reteta, dar nu stiu daca are codeina :/

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru denisman):

Ba, eu folosesc codeina si nu se da decat cu prescriptie. Nu se mai da nici algocalmin la liber. Codeina in ficat suporta o conversie si devine morfina. Unde iti da tie cineva un produs ce contine codeina fara reteta? Nu umbla dupa cai verzi.

| Kimokato a răspuns:

Tu unde stai? Poți să îmi dai Facebook-ul tău ca să vorbim?