| PicuMotanu a întrebat:

Stie careva care e treaba cu cardurile prapaid online/fizice? Vreau sa stiu cum se folosesc, de unde pot sa le iau si cum le vand/transform in bunuri. Stiu de cardurile cadou de la Steam cum se folosesc dar sunt diferite de alte tipuri de carduri prepaid.
Vreau sa stiu si cum sa ma feresc de excrocheriile/metodele de excrocherii cu astfel de carduri, am vazut ca internetul colcaie de scammeri cand e vorba de bani.
Sunt usor de utilizat?
Se folosesc doar o data sau de mai multe ori in functie de suma?
Am cautat pe net dar n-am gasit cine stie ce.

1 răspuns:
| grindina a răspuns:

Te referi la paysafe?