| luciancata232 a întrebat:

stie careva de ce nu pot sa activez pinul paysafecard? daca stie cineva va rog dati-mi raspunsul.

5 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Vezi poate ai pus codul gresit. Si eu am patit asta de doua ori cand am incercat sa bag bani intr-un site de jocuri online. Si dupa aia m-am invatat. Acel biletel paysafe card are doua serii de cifre. Eu puneam o serie care era gresita si trebuia sa o pun pe cealalta. Incearca si vezi daca merge

| luciancata232 explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu merge, folosesc din 2014 paysafe si crede-ma ca l-am pus pe acela bun dar mie imi spune ca e blocatedin motive de securitate si nu stiu ce sa fac.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru luciancata232):

Intra aici si spune-le ce sa faci. Aici trimiti un email si cei de la pay safe iti vor da raspunsul
https://www.paysafecard.com/ro-ro/ajutor/formular-de-contact/

| luciancata232 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am intrat si aici si astept un raspuns de ieri

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru luciancata232):

Dureaza acest raspuns pentru ca firmele mari raspund mai greu au multe solicitari. Dar vor raspunde pentr ca pay safe este o firma serioasa.