| cypryannnn a întrebat:

Buna seara TPU, no am o problema...eu acum 2 zile m-am decis sa bag niste banuti intr-un joc si am zis ca sa platesc cu paysafecard ca cardul meu nu pot sa il bag ca nu il accepta. Am fost am luat o foaia cu pinul ca sa il bag, mi-am bagat toate datele pe my paysafecard toate bune si frumoase pana la partea cu videoul (operatorul) ca sa imi arat buletinul... eu sunt in Germania acum si mi-au spus ca imi trebuie pasaport care eu nu am asa ceva ca sa pot sa imi activez contul. Acum ce sa fac? Puteti sa imi dati voi un cont de paysafe ca sa bag pinul sa sa transfer bani in joc? Ca sa nu pierd bani.

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu mai usor te duci la benzinarie si iei cod paysafe?
Te duci frumos ca stiu ca benzinariile in Germania au bancomate de paysafe si iei acel cod simplu si usor.

| cypryannnn explică (pentru Alexuţ02):

Am codul da nu pot sa imi activez ca nu ma accepta cu buletinul de Romania trebuie sa am pasaport am cumparat cod pin

| AgentTorque a răspuns:

Nu nu iti da nimeni pe moca bani

| AgentTorque a răspuns:

Si contul ala este blocat permanent

| cypryannnn explică:

Mie imi trebuie un cont paysafe gol doar ca sa pot baga codul ce l-am cumparat ca nu pot sa imi fac cont am spus mai sus de ce