| LoveYouLikeAIdiot a întrebat:

stiti cumva daca pot shcimba placa video la un Laptop Compaq Presario CQ56? Menitionez ca am 4 Gb RAM, proceosr de 2.3 Ghz Intel Dual Core as vrea as stiu daca ii poate fi schimbata placa video in cel putin una de 512mB daca nu se poate una de 1 gB Funda la cel ce raspunde primul si este sigur de raspunsul sau happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pentru modelul asta nu se poate.Placa video vine odata cu placa de baza din fabrica.

2 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Nu se poate imi pare rau sa te dezamagesc dar trebuie sa faci fata sau sa iti cumperi alt pc!