| T3n a întrebat:

Unde gasesc sa descarc nero 6 gratuit si care sa mearga pe win 8? am descarcat de pe doua site-uri dar nu merg, zice ceva de compatibilitate, habar n-am! Totodata puteti da si nero 7, dar care sa mearga cu win 8 ca am descarcat dar nu merge din cauza windows-ului!

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nero 6 merge doar pe XP. Nero 7 ar merge pe 8 daca ai DVD-burner potrivit (nu prea nou, ca va refuza sa lucreze cu el daca nu-l cunoaste).

| K0sti a răspuns:

Daca nu ai habar, pune mana si citeste, ca sa ai!

| T3n explică (pentru K0sti):

Foarte inteligent raspunsul! Ma poate sunt eu prost dar cand ma uit in jur si vad oameni ca tine, imi creste inima!

| horia2012 a răspuns:

Vezi aici un nero 8 lite, dar cauta serial ca sa-l instalezi:
http://www.softpedia.com/......Lite.shtml