| AnniaAKN a întrebat:

Imi dati si mie va rog un site de unde post sa descarc Nero gratis si fara virusi pentru Windows 7.Incerc de ceva timp sa descarc si nu reusesc sa gasesc unul care sa mearga.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca iti trebuiue o versiune de nero cum ar fi 7 sau 8 se poate gasi usor. daca iti trebuie o versiune recenta ca sa il folosesti ca player, atunci e destul de complicat, desi nu imposibil.

| AdrenalinTm a răspuns:

Nu ai sa gasesti fara *virusi*decat daca il cumperi sa sa il folosesti perioada trial
incearca pe file*list sau Thefile