| Gmcc a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Am un laptop Toshiba! Ieri am mers la bunici de Pasti si am uitat laptopul intr-un hol si noaptea a fost frig! Problema e urmatoare! Tastatura de la laptop imi merge dupa ce intru in Control Panel la sectiunea Keybord si dau decat Ok si merge! Daca dau restart iar trebuie sa fac aceiasi operatiune(inainte nu faceam asa) iar a doua problema este ca pad-ul lui(mause-ul acela) nu merge deloc! Am un buton pentru el care il opreste si il aprinde dar tot nu merge! Funda!

1 răspuns:
| CineTeCrezi a răspuns:

Un sfat auzit! Un prieten a patit ceva de genu asta si a imbracat laptopul in folie de plastic tot tot! si era ca nou!
P.S. Nu-ti mai lua chinezarii!