| SySwOw a întrebat:

Salut, am o problema cu o tastatura USB pe care o folosesc la un laptop, cand nu am laptopul conectat la priza si merge doar pe baterie tastatatura merge, iar cand bag laptop-ul in priza nu mai merge tastatura, vreau sa ma ajute cine care stie cu adevarat, nu merge cu restart sau cu unistall sau sa caut drivere pe net. Multumesc

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Ai incercat sa reconectezi tastatura in timp ce era laptop-ul in priza?
Ai incercat si in alte porturi usb?
In caz de nimic nu functioneaza foloseste tastatura laptop-ului.
Bafta!