| MadalinGGG a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe okazii, cv despre ce nu as vrea sa se afle ca l am cumpărat, îl doresc prin curier... scrie pe colet ce este?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii zici vanzatorului sa il impacheteze mai discret

| anonimg a răspuns:

Vorbești cu cel de la care îl cumperi sa scrie pe colet "diverse".

| xerxes1 a răspuns:

Specifici livrare sediu Fan Courier la tine in oras si te duci si ridici coletul cand ai timp.Ai 7 zile la dispozitie.

| mudokins78 a răspuns:

Păi dacă nu vrei să se afle, cum îl comanzi prin curier?
Să zicem că nu vrei să afle, mami sau soţia dacă eşti însurat. (Dar sigur eşti un puştan cu căţelu)
Când ajunge curierul in faţa ușii, îţi va spune să achiţi transportul coletului, dacă e cineva lângă tine şi te întreabă -ce ai cumpărat acolo?, păpuşi gonflabile?, nenorocitule!, pe asta cheltuieşti banii? Mă înţelegi? Stai liniştit!, nu scrie pe colet ce conţine, e doar adresa şi atât. Succes.