| vali4789 a întrebat:

Vreau sa comand o pereche de blugi si ma uit ca broasca la bariera datorita marimilor.La blugii actuali port 46(30/46).La astia pe care vreau sa ii comand au marimi gen: 30WR, 30WL, 32WR, 30WL...si tot asa pana la 38. Ce mama dracu inseamna R? Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

W stiu ca inseamna talie iar l inseamna lungime, daca este firma din s.u.a sau din u.k madurile sunt cu 10 mai mici ca la nou, de ex masura europeana 42 la ei este 32

| vali4789 explică (pentru Adixuuu):

Da e un site din U.K se numeste sport direct.Ce-a mai mare marime e 38 deci inseamna ca nu-s buni.

1 răspuns: