| DarknessPulse a întrebat:

Salut TpU! Vreau sa imi dati niste idei de jocuri hooror/shooter horror. Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| DustyMan a răspuns:

Alien Shooter 1 si 2, 13 Days in Hell, Van Helsing, F.E.A.R. Persus Mandate, Cryostasis: Sleep of Reason, Delta Force Extreme 1 si 2 daca mai vrei anuntamawinking

5 răspunsuri:
| CainePeVine a răspuns:

Nu vad sa se fi amintit de alone in the dark, si blood rayen chiar daca nu e shooter

| DarknessPulse explică:

Cu siguranta mai vreau...deci daca mai sti te rog sa imi spui!big grin Daca sti si niste shootere horror gen Left 4Dead

| DarknessPulse explică:

Da si tu idei de niste jocuri pentru pc nu online. 13 days in hell este si pe y8.com. Nu jocuri de astea ci alea pentru pc.De exemplu Left 4 dead, el este pentru pc si super plus ca este si de groaza fain

| Gabi_Simcea_1996 a răspuns:

Incearca Nightmare House 2 este shooter de groazaaa!

| Gogu58 a răspuns:

Uite un joc horror interesant "land of the dead" e smecher si horror in acelasi timp