| NicolasAlx a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca imi activez internet prin digi de la rds, primesc o parola ceva? Ar fi trebuit sa fie activat astazi.

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Iti da un user si o parolawinking daca nu ai internet sunai pe cei de la rds sau uitate pe contract

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da user si parola. Dar nu au fost acasa sa-l instaleze? Nu vin duminica. Se activeaza in momentul cind ei vin si-l instaleaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cind il instaleaza, primesti contractul si inca o foaie cu user si parola pe care NU trebuie sa le pierzi.