| lăngătinemereu a întrebat:

Vreau sa va intreb eu am telefon din china de la tata si telefonul este asa AKAI SI MI-A TRIMIS NISTE PRITENE MELODIi PRIN bluetooth si aseara am luat de la vecinul meu si a luat de pe pc fara cablu fara nimica cu bluetooth si a stata langa pc imi spuneti programul cine stie era un telefon si casti dar l-am intrebat zi-mi programul te rog si nu vrea sa-mi zica va rog puneti-mi dau Funda+VOT.

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Are adaptor bluetooth la calculator, si a facut transfer prin remote control. Alta solutie nu vad ce ar pute fi.
funda?

| lăngătinemereu explică (pentru Jameson):

Dar sti programul

| Jameson a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Programul driver al adaptorul.