| AsulDePika a întrebat:

Salut TPU

Vreau si eu niste informatii despre trojanul sality sau ceva de genu.
Vreau sa stiu de unde se poate lua, cum actioneaza si care antivirus il poate elimina cu usurinta, pentru ca torjanu asta l-am avut si eu si vreau sa stiu cum sa ma feresc de el happy

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Uite aici detalii despre el http://blog.atweb.ro/2009/07/27/win32-sality_removal_tools/
pai cum sa te feresti de el: simplu, ai grija pe unde umbli pe internet si totul e ok