| AdelinGrigorescu a întrebat:

Salut tutuor. De ceva timp ma gandeam daca pot afla cat consuma automobilul. Am cautat pe Magazin Play sa vad daca exista o aplicatie, dar nu am gasit ceea ce am dorit. Eu as vrea sa vad consumul mediu macar, daca pot face ceva, pentru ca masina mea nu are calculator de bord, sa-mi afiseze. Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci plinul pana se opreste pompa, mergi 100/200/300 km, faci plinul la aceeasi benzinarie pana se opreste pompa si vezi cat intra

ce aplicatiei ai vrea? vrei sa iti bagi telefonul in rezervor?