| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! cine are idee cum as putea sa-mi fac un site precum TPU! imi doresc sa fac unul aproape la fel dar la care sa dau premii celor ce ajuta si au cele mai multe funde de la altii din comunitate, pe raspunsuri aprobate de mine. cum as putea sa fac unul? vreau sa imi raspunda cineva care chiar stie. ofer funda! multumesc!

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Adminul site-ului este o fată care îți va trimite un mesaj pe mail în momentul în care alegi opțiunea,, vreau să-mi șterg contul". Ea te va contacta ca să vadă care este problema și poți în log de,, vreau să-mi șterg contul pentru că..." să o întrebi dacă ți-ar putea da câteva informații despre cum a făcut TPU. Nu știu dacă va fi de acord, dar ar fi destul de interesant.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai doua posibilitati:
1. Inveti programarea site-urilor web (html, php, java etc) si iti faci un site cum iti place
2. Angajezi unul sau mai multi programatori pe care le platesti sa-ti faca site-ul dorit.

| MeForeverAlone a răspuns:

Mai bine întreabă adminul.

| Donsavas a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Care este adminul site-ului?

| Donsavas a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Multumesc! numai bine!

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Donsavas):

Adminul site-ului este o fată care îți va trimite un mesaj pe mail în momentul în care alegi opțiunea,, vreau să-mi șterg contul". Ea te va contacta ca să vadă care este problema și poți în log de,, vreau să-mi șterg contul pentru că..." să o întrebi dacă ți-ar putea da câteva informații despre cum a făcut TPU. Nu știu dacă va fi de acord, dar ar fi destul de interesant.

| Brotacelul a răspuns:

Http://www.ucoz.ro/register?pguid=4176838743 - iti ofera cele mai multe optiuni.