| ScorpyonS a întrebat:

Salut tuturor, puteti sa ma ajutati cu optiunea Orange Young? Vreau sa imi spuneti ofertele Orange Young numerotate. P. S: Dau Funda. Nu stiu la ce categorie sa pun aceasta intrebare, deci

1 răspuns:
| deeew a răspuns:

2 2500 min +175 DMS nat +150 min nat si internationale +2500 SMS in retea + net nelimitat zilnic intre orele 9-17 cu 7 euro 3 2500 min si smsuri nelimitate in retea 75 min nat si internationale 75 smsuri nationale si 150MB cu 5 euro 4 acces nelimitat la internet zilnic intre orele 9-17 plus 100SMS nat cu 2 euro... Sper ca te-am ajutat