| dizzyizzy a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de faimosul Orange young.
Mi-am activat optiunea cu 3000 de minute in retea, mesaje nelimitate in retea, 75 de mesaje nationale si 75 de minute nationale cu 5 euro. Si nu am intrat inca in perioada de gratie, mai am vreo 2 zile si intru si eu mi-am reincarcat cum imi reactivez acum optiunea. ca nu-mi mai apare la Ofertele Orange Young. Please Help me.

Răspuns Câştigător
| llliii a răspuns:

Incearca ca trebuie sa itiapara... aceeasi optiune o am si eu si o am din dec pana acum numai pe aia mi-o activez dsau dai la mai multe oferte trebuie sa fie ca nu au scos-o