| sgino1 a întrebat:

Salut tuturor!
Stie cineva de ce nu se poate instala xp-ul pe un laptop Fujitsu Siemens (model Amilo Li 1705), desi am licenta pentru. acest program? Mentionez ca Vista si 7 merg fara probleme... Poate cineva care este mai in tema decat mine ma poate ajuta cu un raspuns sau cu vreo indrumare! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| stick a răspuns:

Salut, nu se instaleaza pentru. ca nu ai driverele SATA incluse in windows, mai exact nu-ti vede hdd-ul, pentru. mai multe detalii lasa-mi mesaj(driverele le poti lua de pe pagina producatorului laptopului si integrate in windows cu nlite, succes, daca nu reusesti lasa-mi mesaj

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Cauta pe google : sata xp drivers.

| STEFY_3195 a răspuns:

Ai virusi pe el ca si mie mi s-a intamplat