| cristina_5392 a întrebat:

Cui i-a placut filmul cameleonii? mie foarte mult cel mai frumos film si personajele mele preferate din film sunt: solange, ulises, valentina, sebastian, lupita etc voua ce personaje va place din acest film?

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Si mie mi-a placut foate tare filmul. Dar mi se pare ca Ninos Ricos Pobres Padres e mai frumos:X
Cel mai mult mi-a placut de Merci si Bruno.:happy
funda?:*

| liveincolors a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult, desi am mai sarit peste cateva episoade. Mi-a placut cel mai mult cuplul Solange-Ulises, Francisca, Sebastian.

| Pandaaaa a răspuns:

Pai... mie mi-au plc :solange, valenina, betina, patricio, lupita, sebastian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare filmu mi-a placut celmai mult federico & rocio, dar i bruno & merci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut de valentina, sebastian, solange, mercedes si de leo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

| DdDdde a răspuns:

Pai mie mi-au placut solange, ulises, mercedes si bruno, leonidas si patricio si betina