| Robertto54 a întrebat:

Va rog frumos ziceatimi si mie de unde pot cumpara niste SUPRA Tk.Imi dati un site?

3 răspunsuri:
| velicue a răspuns:

Salut!
Incearca aici http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Au si supra low top cat si high top, au si tenisi au si ghete.Nu stiu daca au TK Society dar sunt sigur ca au Vaider si Skytop.Si modelele sunt originale, in comparatie cu multe alte site-uri din Romania care vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.
Fereste-te de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro

| Robertto54 explică:

Voi de unde va Cumparati Supra Tk? Ce imi recomandati?