| CronikusXD a întrebat:

Salut.
Vreau sa ajung in Otopeni la ora 3-4 dimineața. Eu sunt din Constanța. Știți ceva transport de noapte?
M-am uitat la trenuri si autocare, poate n-am vazut bine, dar nu sunt la ora aia.
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Xozi a răspuns:

Încearcă pe site-ul ăsta, poate te interesează. https://www.transfero.ro/en/constanta-otopeni-2/
Dacă nu găseşti, ar exista şi opţiunea de a te duce mai devreme în Bucureşti, cu ultimul autocar/tren şi să mai aştepţi câteva ore.

1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

Taxi, sunt care te duc interurban