| alex2009 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un ceas de mana dar nu stiu la ce marca sa imi iau.
Am avut 2 ceasuri Casio am fost multumit de ele dar ma gandeam sa schimb marca oscilam intre Casio si q&q sunt deschis si la alte pareri voi ce marci imi sugerati? Multumesc!

3 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu am un ceas de la Victorinox Swiss Army si sunt foarte multumita de el. In ceea ce priveste firma Q &Q, pe mine m-a dezamagit acum 2 ani cand am luat un ceas, recunosc, nu foarte scump(cam 100 de lei am dat) si dupa 6 luni au inceput sa se dezlipeasca chestiile alea din aluminiu care ilustrau numerele pe cadran. La o luna de la primul incident, nici una nu ma statea la locul ei. sad

| Djal3xxx a răspuns:

Incearca si ceasurile POlice

| Anonymousone a răspuns:

Personal sunt fan FOSSIL o firma selecta cu ceasuri elegante si discrete, este o firma de care nu toata lumea stie, au preturi mai ridicate insa si calitatea este pe masura.