| JhonHatzz a întrebat:

Salut! Vreau sa imi fac un abonament mobil la digi si in acelasi timp sa iau si un telefon in rate. Ideea e ca la finalul comenzii primesc mesajul :"Unul sau mai multe dintre produsele alese de tine nu sunt momentan în stoc, dar le vom comanda și trimite la adresa selectată mai jos."
Si am intrebarea: Daca vi s-a intamplat la fel, in cat timp v-a venit telefonul si cartela? Sau obiectul de zic ei ca nu e in stoc?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cand de des fac ei aprovizionarea dei amia les de unde vien marfa.
In orice caz, zilele astea, din cauza pandemiei, toate aprovizionarile intarzie, in special cele internatioanle, fiindca multa avioane si vapoare sunt anulate, sau sosesc cu intarzieri de multe saptamani.
Mergi si cumpara-l de la un magazin care-l are deja in stoc, ca sa nu risti sa-l primesti peste 2 luni.