| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr minecraft prin SMS. Costa 15 euro, eu sunt pe Vodafone, abonament. Cam cât inseamna 1 euro Vodafone in lei? Sau, sa-mi ziceti cât ar costa in lei?

3 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

1 euro e 4 lei si ceva 4, 20 de bani si nu e 15 euro ci 19, 95 euro si nu cred ca se mai poate cumpara prin sms ca eu nu gasesctongue(cati ani ai 4 sau 5?)

| Ionutp19 a răspuns:

rolling on the floor))

| Duucu a răspuns (pentru Ionutp19):

Kpa, prost mai esti omule straight face. Paivreau si eu jocul, asa ca m-am gandit cam cat ar costa si ar ajunge ca in jurul sumei de 100 lei...nu sunt sigur ca am calculat bine, dar c-am asa ar fi